Соціальна мережа "ВКонтакті" запустила сервіс для обміну документами

Розробники поспішали з відкриттям сервісу для того, щоб встигнути надати зручний інструмент для студентів напередодні їх залікового тижня.

Соціальна мережа "ВКонтакті" запустила новий сервіс "Мої документи", що дозволяє користувачам приєднувати до свого профілю документи і картинки у форматах pdf, doc, ppt, png, gif, jpg, psd та інших.

Як повідомляється, першому мільйону користувачів "ВКонтакті" новий сервіс став доступний в середу, 25 травня, а для загального використання був запущений вранці в четвер.

"Ми поспішали з відкриттям сервісу для того, щоб встигнути надати зручний інструмент для студентів напередодні їх залікового тижня", - пояснив прес-секретар "ВКонтакті" Владислав Циплухін.

Щоб активувати кнопку "Документи" в меню зліва, потрібно поставити галочку навпроти відповідного пункту в "Моїх налаштуваннях".

Учасники "ВКонтакті" можуть також ділитися завантаженими документами з друзями, прикріплюючи їх до записів на стіні. Найближчим часом планується також додати можливість прикріплення документів до особистих повідомлень.

Читайте також:

Соціальна мережа "ВКонтакті" розробила додаток для iPhone

Користувачам "ВКонтакті" дозволили поглянути на себе з боку

Сайт "Вконтакті" визнали порнографією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: