Британський фермер виростив двокольорове яблуко-мутант

72-річному британцю пощастило виростити одне яблуко, ймовірність появи якого - один з мільйона. Одна половина плода яскраво-зелена, інша - червона.

Двокольорове яблуко
Daily Mail
Кен Морріш зі своїм яблуком-мутантом
Мешканець села в британському окрузі Дувр виростив у своєму саду незвичайне яблуко. Одна половина плоду червона, а друга - зелена, причому межа кольору абсолютно рівна.

Власник саду, 72-річний Кен Морріш, стверджує, що це яблуко сорту "Голден Делішез". Слід зазначити, що для цих яблук характерний жовтий колір.

Фахівці стверджують, що ймовірність появи такого яблука не перевищувала одного шансу з мільйона  Забарвлення яблука пояснюють рідкісною генетичною мутацією.

За словами Морріша, коли він побачив це яблуко, він не міг повірити своїм очам. Він вирощує яблука вже протягом 45 років. Садовод розповів журналістам, що сусіди буквально вишикувалися в чергу в його сад, щоб сфотографувати незвичайне яблуко.

Фахівці стверджують, що шанси вивести сорт яблук, які будуть виглядати таким чином, вкрай малі. Тим не менш, можна скористатися плодом Морріша, щоб зробити спробу. Що сам пенсіонер має намір робити з двоколірним яблуком, невідомо.

На забарвлення яблука може впливати отримання ним сонячного світла в період дозрівання. Так, британські садівники часто розміщують на яблуках наклейки, щоб отримати на поверхні плоду картинку.

Читайте також:

У Індонезії народилось немовля вагою майже 9 кг

Англієць знайшов у полі 5 кг золота

Китаянка прожила чотири місяці з 15-сантиметровим ножем у сідницях

У Панамі підлітки забили камінням "Горлума"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: