Китайський підліток 5 років пив бензин аби бути схожим на героїв Трансформерів

Спочатку хлопчик вживав бензин із запальничок, які крав у магазині, що належить родині. Згодом він почав пити бензин із сімейного мотоцикла.

14-річний китайський підліток з міста Ібінь, провінція Сичуань, щодня пив бензин із дев'ятирічного віку, щоб "акумулювати енергію і стати доблесним воїном", подібним до героїв саги "Трансформери", повідомляють китайські ЗМІ.

Як розповіли батьки підлітка, спочатку хлопчик вживав бензин із запальничок, які крав у магазині, що належить родині. Згодом він почав пити бензин із сімейного мотоцикла.

Дізнавшись про пристрасті сина, батьки замкнули мотоцикл, але хлопчик почав потайки зливати бензин із сусідського транспорту.

Підліток випивав по дві-три пляшки бензину в день, розповів місцевим ЗМІ батько дитини. Батьки звернулися до лікарів. Фахівці встановили у підлітка сильну залежність від бензину, яка не тільки фізично підірвала організм, але й стала причиною психічного розладу.

"Відтоді, як хлопчик почав вживати бензин, значно впав показник його IQ і сьогодні він не здатний виробляти прості обчислювальні операції. Раніше він був дуже тямущою дитиною, міг навіть полагодити телевізор у домі, а тепер не може скласти подумки сім і 17", - розповідає батько підлітка.

Останній фільм саги "Трансформери" - "Трансформери: помста пропащих" за кілька тижнів прокату у КНР зібрав 58,4 млн.

Читайте також:

Третина британців подорожує інтернетом з туалету

У китайському мегаполісі збираються виростити 50 геніїв

В Китаї Інтернет-залежність лікують електрошоком

Вікторина обійшлася сімферопольцю у 74 тис. грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: