Конституційний суд дозволив музикантам грати сусідам на нервах

Німецький суд дозволив музикантам проводити гучні музичні репетиції вдома і у вихідні дні.

Украинцы - в десятке по биатлону
Конституційний суд Німеччини визнав законним право музикантів вправлятися вдома навіть у недільні та святкові дні, відзначивши, що це не повинно розглядатися сусідами як порушення закону про дотримання тиші та громадського порядку.

Приводом став інцидент в Берліні. У неділю в лютому 2008 року, 16-річна дівчинка з багатодітної сім'ї музикантів сіла за піаніно готуватися до конкурсу. Це викликало роздратування сусіда. Він готовий був змиритися з щоденними музичними вправами протягом всього тижня, але в неділю вимагав відпочинку.

Терпець чоловіка увірвався, і він викликав поліцію. Службовці правопорядку констатували, що в квартирі сусіда дійсно виразно чутні звуки музики, які до того ж були визнані "дратівливими". Проте, після того як поліція поїхала, дівчинка ще близько 15 хвилин продовжувала грати сусідові на нервах.

В результаті районна влада засудила музичну родину до сплати штрафу в 75 євро. Пізніше сума була знижена дільничним судом Тиргартена до 50 євро, який, проте, визнав дівчинку винною в порушенні закону про дотримання тиші.

Зі свого боку конституційний суд, який скасував це рішення, зазначив, що згідно з чинним в Берліні закону про допустимість шумів, музикування у квартирі на вихідні не може однозначно тлумачитися як "шум" і "порушення спокою". Надалі законодавство має бути доопрацьовано, щоб охопити такого роду випадки.

Читайте також:

Москва: суд над Дем'янюком знаковий для Росії

Німеччина може надати Україні понад 2 млн доз вакцини від свинячого грипу

Берлін опинився на останньому місці за рівнем добробуту у Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: