Німці зняли рекламу проти СНІДу з участю оголеного Гітлера

Окрім Гітлера, який займається незахищеним сексом у ролику, німці зобразили також Сталіна та Саддама Хуссейна на антиСНІДівських плакатах.

Соціальна реклама, направлена на попередження зараження ВІЛ, в якій був використаний образ Гітлера, викликала протест з боку добродійних і лікарських організацій, що займаються боротьбою з СНІДом.

Скандальний кліп був знятий гамбургським рекламним агентством das comitee, за замовленням німецької організації Regenbogen e.V. (Веселка), яке ініціювало на ТБ і в ЗМІ широку агітаційну кампанію проти СНІДу під назвою ""Aids is a mass murderer " (СНІД - масовий вбивця).

У кліпі показана пара, яка займається незахищеним сексом, вже в кінці видно обличчя чоловіка, який виявляється Гітлером. Цим до глядача доноситься ідея, що незахищений секс так само небезпечний, як нацистський диктатор, і що СНІД вбиває стільки ж людей, скільки убив Гітлер.

Проте, багато хто з критиків відзначає, що вказана аналогія зовсім не очевидна, а кліп, навпаки, тільки ще більше принижує тих, хто вже заражений вірусом ВІЛ, накладаючи на них "гітлерівське" тавро.

Крім кліпу, представники Regenbogen e.V, використовують в кампанії "Aids is а mass murderer" плакати. Ідея та ж: на них зображена жінка, що займається сексом з диктаторами - Гітлером, Сталіним або Саддамом Хуссейном - які символізують СНІД.

У Regenbogen e.V виступили з поясненнями, заявивши, що кліп і плакати були спеціально задумані, щоб шокувати людей, привернути їх увагу до небезпеки зараження СНІДом, а Гітлер, що є для багатьох німців фактичним виразом зла, чудово підходить для цих цілей.

Кліп з Гітлером почнуть показувати на німецьких телеканалах з 7 вересня, але тільки після 21 години, оскільки він містить сексуальні сцени. Відзначимо, що ідея використовувати Гітлера, Сталіна і Саддама в соціальній рекламі не нова: агентство das comitee використовувало вже її раніше в плакатах, що закликають відмовитися від одягу з натурального хутра. На них були поміщені справжні фотографії диктаторів в одязі з хутряними комірами і стояв напис "Хто носить хутро - не цінує життя".

 

Реклама проти СНІДу з участю оголеного Гітлера

Читайте також:

Вчені знайшли ефективний метод лікування ВІЛ

В Африці геї частіше заражаються СНІДом через неприйняття оточуючих

Вакцину від СНІДу успішно випробували на тваринах, на черзі тести на людях

Маріупольські лікарі заразили на СНІД трьох немовлят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: