Експерт: Росія не зацікавлена в українському президенті-диктаторі

В Росії задоволені, що в України при владі нині дружній їм президент, а не диктатор Ющенко, який "намагався всіма силами розпекти конфлікт між Росією і Грузією".

Спроби посилення президентської влади в Україні шляхом внесення змін до Конституції викличуть різкий розкіл еліт і глибоку кризу. Про це заявив російський політтехнолог Гліб Павловський.

"Що стосується мрії Януковича (посилення президентської влади, - ред.), то вона викличе різкий розкоіл еліт і глибоку кризу - українці взагалі і українські еліти особливо не терплять єдиноначальності, це встановлений факт", - вважає експерт.

За його словами, Росія зацікавлена в стабільному президенті, а не президенті-диктаторі, яким був Ющенко.

"Зараз при владі в Україні дружній нам Янукович. Але уявімо собі, що така надвлада опинилася в руках Ющенка в серпні 2008 року, коли той намагався всіма силами розпекти конфлікт між Росією і Грузією. Росія зацікавлена в стабільній Україні, але не в президенті-диктаторі", - сказав політтехнолог.

При цьому Павловський вказав на те, що Віктору Януковичу ніколи не подобалася конституційна реформа, яка була проведена перед відходом Леоніда Кучми, не подобалося розділення сил між президентом і парламентом.

"Точніше, воно не подобалося Януковичу, коли він готувався стати президентом, і подобалося, поки він був в опозиції, а тепер, коли став президентом, знову не подобається. Але конституція Кучми багато в чому відображає реальність розділеної країни", - додав політтехнолог.

За словами Павловського, Україна все ще не стала єдиною державою і не є єдиною нацією. У ній кілька протонацій з конфліктуючими державними ідеями. І головне питання влади в Україні - як створити єдину націю.

Читайте також:

Україна і Росія змінять укази Ющенка щодо ЧФ

Ющенко молить не проміняти свободу на хліб

Німецький експерт: Україна незалежна, але досі шукає шлях розвитку

Росія зробить Україні знижку на газ в обмін на газову трубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: