Фаріон запропонувала встановити "стовпи ганьби" зрадникам України

У ВО "Свобода" заявили, що у Львові слід відновити постійні "стовпи ганьби": зрадникам краще наносити моральний біль, а не фізичний.

Зрада в Україні набула статусу пандемії, тому зі зрадниками треба боротися до повного знищення. Про це заявила член ВО "Свобода" Ірина Фаріон.

"Те, що зрада поширилася на місцевий рівень, означає, що Україна стоїть на порозі повної втрати державності", - вважає Фаріон.

За її словами, з метою боротьби зі зрадниками У Львові слід відновити постійні "стовпи ганьби". Один такий стовп, нагадала Фаріон, "Свобода" вже встановлювала перед Львівською обласною радою.

"Найбільш видовищний і помпезний стовп ми встановимо в найбільш відвідуваній частині міста, а решта - за місцем проживання цих прекрасних людей, там, де вони навчаються, де вони працюють, де їхні діти ходять до школи. Їхні дружини також, напевно, десь працюють. Потрібно, щоб це було весело, щоб усі це знали ", - сказав колега Фаріон по партії Юрій Михальчишин.

Фаріон також наголосила, що "Свобода" має намір вимагати списки членів дільничних комісій, щоб знати, "що це за істоти, які таким чином голосують".

"Ми хочемо знати адреси цих тварин, щоб прийти до них і сказати, що ми вас зневажаємо, ми вас ненавидимо, і вам важко буде пересуватися вулицями Львова, тому що ми будемо плювати вам в обличчя", - сказала вона.

Як додала Фаріон, краще наносити зрадникам моральний біль, а не фізичний.

Нагадаємо, раніше лідер "Свободи" Олег Тягнибок заявляв, що президента Віктора Януковича, екс-президента Віктора Ющенка і екс-прем'єра Юлію Тимошенко слід посадити на пором і відправити подалі в Чорне море.

Читайте також:

Фаріон: третина черні проголосувала за людину з темним минулим

Фаріон: закон про мови – право на деградацію, дегенерацію і яничарство

Фаріон закликала "розстріляти" владу

"Свобода": ми дамо відсіч злодіянням Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: