Мер Львова: на Сході не повинні вважати Бандеру ворогом

Мер Львова Андрій Садовий підкреслив, що Бандера, як і Шухевич, був, є і буде героєм для більшості українців.

 Мер Львова Андрій Садовий заявив, що в українців Сходу немає ніяких підстав вважати Бандеру  своїм ворогом. Таким чином він висловив свою думку щодо скасування указу про присвоєння лідерові ОУН Степану Бандері звання Герой України.

"В Україні триває реалізація сценарію поділу країни на Захід і Схід. Це вже очевидно. Нас нацьковують один на одного, розпалюючи ненависть. Зараз потужна пропагандистська машина працює на те, щоб переконати Схід України в тому, що Бандера і Шухевич кровопивці ", - заявив Садовий.

Проте він зазначив, що ніхто не пояснює українцям, що Бандера і Шухевич нікого не окуповували, ні на кого не нападали, а лише організували українців для захисту своєї землі від ворожих армій - сталінської та гітлерівської, а раніше - від утисків українців з боку поляків.

"В українців Сходу немає ніяких підстав вважати Бандеру ворогом, але пропаганда робить своє", - зауважив Садовий.

Він підкреслив, що Бандера, як і Шухевич, був, є і буде героєм для більшості українців.

"Це ті герої, про яких знають і яких будуть пам'ятати нащадки, незважаючи на те, є про це указ чи ні.Тому що вони довели свою любов до України, віддавши життя. Проте прізвища дуже багатьох діячів, яким роздавали статуси і ордени, не говорять українцям нічого. Справа не в документах, а в тому, що в людських серцях і умах", - резюмував Садовий.

Як відомо, рішенням суду президентський указ "Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України" визнаний недійсним.

Нагадаємо, у четвер, 13 січня, Львівська обласна рада вирішила увічнити пам'ять Степана Бандери та Романа Шухевича як національних Героїв.

Читайте також:

Тимошенко: Бандера став жертвою репресій Януковича

"Свобода": бандерівська армія перейде Дніпро і викине "синьожопу банду"

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: