Суд над Тимошенко відкладено до 6 липня

Новому захиснику Тимошенко була надана можливість ознайомитися з матеріалами кримінальної справи проти екс-прем’єра до 10:00 середи.

В судовому розгляді справи екс-прем’єра Юлії Тимошенко оголошено перерву до 6 липня. Про це заявив суддя Родіон Кірєєв. Таким чином суд частково задовольнив клопотання підсудної.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

"Суд визнає неповажними повідомлені стороною захисту причини неявки на засідання захисника Власенка, та, враховуючи обсяг матеріалів кримінальної справи, те, що захиснику Титаренку була надана можливість ознайомитися з матеріалами кримінальної справи на місці, постановив клопотання... задовольнити частково", - сказав Кірєєв.

Він повідомив, що захиснику надається можливість ознайомитися з матеріалами справи до 6 липня, 10:00.

Раніше Тимошенко та її захист просили Печерський суд надати їм місяць для ознайомлення з матеріалами справи. Екс-прем’єр мотивувала це залученням нового адвоката Миколи Титаренка. Проте суд  відмовив задовільнити це клопотання.

"Я хочу зазначити, що ми як команда – я і мої захисники - були поставлені в умови крайнього цейтноту. Ми були змушені читати по 4 тисячі сторінок щодня", - заявила вона.

Титаренко, у свою чергу, заявив, що не мав часу ознайомитися з матеріалами справи та не зможе надати кваліфіковану допомогу підзахисній.

Натомість суддя Кірєєв заявив, що захисник свідомо звернувся за іншою адресою суду, щоб отримати для ознайомлення матеріали справи, чим затягував процес ознайомлення.

Прокурор Микитин заперечив проти надання місяця на ознайомлення і зауважив, що станом на понеділок Титаренко мав ознайомитися "з двома третинами справи".

"Хотів би наголосити, що починаючи з 21 лютого по 22 квітня Тимошенко ознайомилася лише з 7 томами кримінальної справи. Відповідно з 22 квітня Тимошенко не ознайомлюється з 190 томами кримінальної справи. Відповідно її теза про щоденне читання 4000 аркушів справи не відповідає дійсності", - наголосив прокурор і передав суду відповідну довідку.

Тимошенко у відповідь заявила, що "ця довідка так само сфальшована як і всі матеріали справи".

Читайте також:

Суддя звинуватив Тимошенко у провокації та аморальній поведінці

Бютівці вигнали з Печерського суду противників Тимошенко

Ющенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

Адвокат Тимошенко пояснив причини некоректної поведінки екс-прем'єра в суді

ВідеоСуд частково задовольнив клопотання Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: