Тігіпко: антикорупція виродилася в передвиборний піар

У парламенті вже більше п’яти років знаходяться різні варіанти законів про адміністративні послуги, який регламентує порядок видачі дозволів і довідок підприємцям.

Кандидат у президенти України Сергій Тігіпко вважає, що «кавалерійські наскоки на корупцію тільки укріплюють її».

Так він прокоментував підсумки відкритого засідання Кабміну, присвяченого протидії корупції.

Нагадаємо, уряд розглянув і прийняв кілька рішень про боротьбу з корупцією, зокрема проекти закону про адміністративні послуги і про вплив громадськості на прийняття нормативно-правових актів (лобізм). Також міністри погодилися з необхідністю створення Національного бюро антикорупційних розслідувань.

Але такі самі документи уряд приймав і перед парламентськими виборами у 2007 році, і перед президентськими виборами у 2004 році. У парламенті вже більше п’яти років знаходяться різні варіанти законів про адміністративні послуги, який регламентує порядок видачі дозволів і довідок підприємцям, і про створення антикорупційного бюро. Закон про лобізм лежить у парламенті вже років десять. «Про необхідність прийняття всіх цих документів політики згадують виключно перед виборами», - говорить Тігіпко.

Тим часом, у день засідання уряду президент Віктор Ющенко заявив, що всі керівники правоохоронних органів є співучасниками корупційних операцій. «Варто тільки відзначити, що керівництво прокуратури і СБУ було призначене за поданням президента, а керівники всіх інших правоохоронних органів - його нинішні чи колишні політичні соратники, - заявив Тігіпко. - Гучні заяви і звинувачення мало допомагають у боротьбі з корупцією. Потрібна важка і копітка робота зі створення ефективного державного апарату, підзвітного громадянам».

Читайте також:

Тігіпко: політики змагаються в податковому популізмі

Довірена особа Тігіпка заявляє про маніпуляції соціологічними даними

Званням "Особистість року" нагородили Гриценка, Тігіпка і Яценюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: