Тимошенко оскаржить результати виборів у Європейському суді

опозиціонерка поскаржилась на відсутність правосуддя в Україні і пообіцяла "рухатися до тих судів, які можуть встановити справедливість і чесність".

Партія "Батьківщина" відстоюватиме у Європейському суді з прав людини право своїх представників обиратися та бути обраними, яке було порушено під час проведення місцевих виборів.

Про це на прес-конференції 9 листопада заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"На суди розраховувати в Україні немає ніякого сенсу. Судова система була вбита в Україні ще до початку виборчого процесу. Тому я буду підтримувати звернення членів нашої команди, кандидатів в депутати і на посади сільських, селищних, міських голів, в тому числі до Європейського суду з захисту прав людини", - цитує Тимошенко її прес-служба.

"Я вважаю, що коли відсутнє правосуддя в країні, то треба рухатися до тих судів, які можуть встановити справедливість і чесність", - додала вона.

Як відомо, Юлія Тимошенко називає місцеві вибори "найбруднішими в історії незалежної України". На переконання лідера "Батьківщини", влада продовжує фальсифікувати вибори для встановлення прийнятних для себе результатів.

Читайте також:

Тимошенко назвала місцеві вибори найбруднішими в історії України

Тимошенко одужала і повернулась до роботи

Тимошенко "застукала" Яценюка з Януковичем в ресторані

Тимошенко не голосуватиме на місцевих виборах

ВідеоТимошенко оскаржить результати виборів у Європейському суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: