У Черкасах в кіоску з шаурмой торгували гашишем

Члени злочинної групи у Черкасах збували наркотичні засоби, використовуючи заклади торгівлі або громадського харчування.

В Черкаській області міліція викрила організовану злочинну групу, учасники якої займалися торгівлею наркотичними та психотропними речовинами. Про це повідомили у прес-службі МВС України.

Загалом до злочинного угрупування входило шестеро осіб, як громадян Азербайджану, так і України. Організатором наркобізнесу був 54-річний громадянин Азербайджану, котрий і налагодив ланцюг протиправної діяльності: придбання наркотичних засобів, перевезення їх до Черкас, збереження, пакування та розподілення з метою збуту серед учасників злочинної групи. Наркотична речовина гашиш ввозилися на територію України із Середньої Азії.

Як з’ясувалося, члени злочинної групи у Черкасах збували наркотичні засоби та психотропні речовини, використовуючи при цьому в якості маскування своєї діяльності заклади торгівлі або громадського харчування.

Так, в одному із кіосків "Шаурма" кухар-продавець – син організатора – безпосередньо здійснював збут наркотичних засобів або ж розповсюджував інформацію про те, де можна їх придбати. При цьому, давав особам, яких цікавлять наркотики, номер мобільного телефону інших учасників групи. Клієнтами наркоторговців були і малолітні.

Загальний обіг із реалізації наркотичних засобів кожної ланки злочинної групи складав у середньому 50 тисяч гривень за місяць. Організатор групи особисто розподіляв кошти, частину з яких витрачав на придбання чергової партії дурману.

За місцем проживання учасників організованої групи та в місцях спеціально обладнаних для зберігання наркотичних засобів було вилучено вже розфасовану наркотичну речовину марихуану, вагою майже 17 кілограмів, майже три кілограми гашишу, метамфетам та амфетамін, а також вилучено 176 тисяч гривень готівкою.

Всього, в рамках кримінальної справи, порушеної стосовно членів вищезазначеної групи, виявлено та задокументовано 16 злочинів, передбачених ч.2,3 ст. 307, ч.2 ст. 306, ч.2 ст. 321, ч.1 ст.304 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Дніпропетровську в одній з торговельних мереж з продажу імпортних ароматичних речовин продавали суміші трав із вмістом галюциногенів.

Читайте також:

В одній з торговельних мереж Дніпропетровська продавали галюциногени

"Чорні фармацевти" у Києві торгують наркотиками, від яких гниють живцем

У Києві діє мережа аптек, що підпільно продають трамадол

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: