У Житомирі мешканці багатоповерхівок контролюють роботу ЖЕКів

Роботу ЖЕКу контролюватиме старший по будинку. Головний обов'язок старшого по дому стежити за якістю послуг, які надає ЖЕК. Мешканці контролером задоволені.

Нові стосунки між мешканцями багатоповерхівок і комунальниками запропонувала міська влада Житомира. Роботу ЖЕКу контролюватиме старший по будинку. Суть пропозиції у тому, щоб платити ЖЕКу лише за виконані роботи. Якщо ж під'їзд не прибраний, труба протікає – мінус з квартплати.

Після новацій у під'їздах чистіше стало, а у дворі з'явився новий дитячий майданчик. Тож мешканці одного з таких будинків обраним контролером задоволені.

Головний обов'язок старшого по дому стежити за якістю послуг, які надає ЖЕК. Якщо ж робота не виконана - за неї мешканці не платитимуть.

Керівник ЖЕКу пояснив, запроваджений контроль корисний, бо це змушує працювати краще. Погано лише, що ЖЕК живе за затвердженими тарифами. Тому контролювати недоотримання грошей хоч і за ненадані послуги - важко.

"З однієї сторони для ЖЕКу це якби проблематично, тому що скажімо якщо є спірні питання, то буде відмінусовуватися з квартплати, а з другої сторони ми усі живемо у ринкових умовах, це буде стимулювати ЖРЕ", впевнений начальник ЖЕКу №4 м.Житомира Володимир Тичина.

"Якщо не прибирали горище - не включається, якщо не мили по графіку - не включається. І якщо тариф граничний затверджений 1,80 грн, він може бути 90 копійок", - розповіла міський голова Житомира Віра Шелудченко.

Суперечні питання між ЖЕКом і старшим по будинку вирішуватимуть на комісіях, запевняє міський голова. Головне каже, привчити ЖЕКи - виконувати свою роботу, а мешканців вчасно платити комунальні платежі.

Скільки триватимуть такі стосунки між мешканцями багатоповерхівок і ЖЕКами не відомо.

Читайте також:

ЖЕКи зможуть через суди "вибивати" з українців липові борги

В Україні планують до 2015 року закрити всі ЖЕКи

Жертвами ліфтів стають десятки українців

ВідеоРоботу ЖЕКу контролюватиме старший по будинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: