Україна стане асоційованим членом ЄС до кінця року

МЗС працює над тим, щоб підписати договір про асоціацію з ЄС, включно із зоною вільної торгівлі, до кінця поточного року, тобто під час головування Польщі в Євросоюзі.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що Україна має намір підписати угоду про асоціацію з ЄС до кінця року.

"Ми працюємо над тим, щоб підписати договір про асоціацію з ЄС, включно із зоною вільної торгівлі, до кінця поточного року, тобто під час головування Польщі в Європейському Союзі", - сказав він на спільній з главою МЗС Польщі Радославом Сікорським прес-конференції.

Грищенко підкреслив, що в даному випадку йдеться про переговорний процес. Він зазначив, що Україна докладе усіх зусиль, щоб цей договір був підписаний до кінця року.

За його словами, під час зустрічі з Сікорським вони обговорювали питання підготовки до Євро-2012. Міністри також відвідали будівельний майданчик нового аеровокзального комплексу ДП "Міжнародний аеропорт Львів".

Сікорський відзначив високий рівень будівництва терміналу нового аеропорту. "Я вражений масштабами і темпами будівництва", - наголосив він. Глави МЗС України та Польщі в понеділок відкрили нову будівлю генконсульства Польщі у Львові, а також оглянули об'єкти до Євро-2012.

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Микола Азаров упевнений, що Україна максимум через 10 років стане повноправним членом Європейського Союзу.

В той же час посол Європейського союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра вважає, що ситуація в Україні не відповідає мінімальним умовам для того, щоб обговорювати питання її членства в ЄС.

Читайте також:

Грищенко пояснив, чому раніше 2022 року Україна не вступить в Євросоюз

Азаров: Україна буде в Євросоюзі максимум через 10 років

Українці масово відрікаються від України задля Євросоюзу

Євросоюз продовжить тиснути на Україну

ВідеоУкраїна стане асоційованим членом ЄС до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: