Ющенко під ГПУ розкричався на чоловіка, який назвав його паскудою

На Ющенка під будівлею ГПУ накинувся якийсь чоловік, почав обзивати його паскудою, а екс-президент накричав на нього, пригрозивши прокляттям дітей.

Віктор Ющенко. Візит до ГПУ._2
Левый берег
Візит Ющенка до ГПУ
Екс-президент Віктор Ющенко у п'ятницю прийшов у Головне слідче управління Генеральної прокуратури і накричав на чоловіка, який обізвав його паскудою.

Ющенко прибув до приміщення Головного слідчого управління ГПУ о 9:58 для дачі свідчень у справі про своє отруєння під час його перебування кандидатом у президенти в 2004.

Перед будівлею Головного слідчого управління екс-президента очікували журналісти, але їх спілкуванню перешкодив конфлікт, який виник між Ющенком і невідомим громадянином.

Після того як колишній глава держави вийшов з машини, невідомий чоловік підбіг до нього і почав вигукувати на його адресу образи: "Паскуда! Як ти можеш дивитися людям в очі?" - кричав він.

У відповідь Ющенко звинуватив чоловіка в тому, що він присланий під будівлю Генпрокуратури однією з політичних партій за гроші.

"Не кричіть! Оце я тобі дав право так говорити. Щоб ти ходив по своїй землі, розмовляв своєю мовою. А якщо тебе прислала сюди якась партія і з записками цими, то, будь ласка, передай великий привіт тій партії і поверни ті гроші. Діти проклянуть тебе. Я за тебе ходжу в прокуратуру", - перейшов на крик Ющенко.

"Ти не за мене ходиш, ти їв суші", - сказав чоловік колишньому президенту.

Він також порадив громадянинові читати об'єктивні газети й увійшов під прикриттям охоронця до будівлі Генпрокуратури, так і не поспілкувавшись із журналістами.

Як відомо, Генпрокуратура розслідує справу про отруєння Ющенка в розпал виборчої кампанії на президентських виборах 2004 року.

Читайте також:

Ющенко: у політиків є дві дороги в тюрму і парламент

Колишній лікар Ющенка порівняв його отруєння з вбивством Джона Кеннеді

Пшонка пообіцяв з’ясувати, що ж насправді сталося з Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: