У США створюють армію безсмертних солдатів-рабів

У пресу просочилася інформація про таємний проект Пентагону зі створення безсмертних біологічних організмів.

Сполучені Штати намагаються отримати безсмертні біологічні об'єкти, повністю підпорядковані своїм творцям і здатні виступати як солдати.

Інформація про це була виявлена в бюджеті одного з американських інститутів на наступний рік. Проект створення безсмертних біологічних організмів отримав назву BioDesign і перебуває у віданні американського Управління перспективних дослідницьких проектів DARPA, який підпорядковується Пентагону.

Використовуючи останні досягнення біології, військові дослідники працюють над створенням технології, що дозволяє штучно створювати живі і здатні дихати істоти з "певними біологічними якостями".

Зокрема, ці істоти мають повністю підкорятися своєму творцю і жити практично вічно, доти, поки їм не буде наказано померти. При цьому клітини штучних організмів зможуть опиратися процесам старіння і смерті.

Щоб уникнути перехоплення управління цими істотами з боку противника, відповідні "паролі" будуть закодовані у їхньому генотипі. Там же планується "прописати" повне підпорядкування цих організмів власникам, послідовність їхніх дій у різних ситуаціях і "клітинний вимикач", за допомогою якого можна запустити процес самознищення.

За інформацією, яка потрапила в пресу, DARPA має намір вкласти 20 мільйонів доларів у розвиток синтетичної біології і 7,5 мільйона доларів у дослідження з аналізу та зміни геному.

Зазначимо, що це не єдиний екзотичний військовий проект Пентагону. Раніше вже з'являлася інформація про те, що військові інженери працюють над створенням бойового робота з паровим двигуном, який живиться травою, меблями і трупами.

Читайте також:

Американські солдати пересядуть на "літаючі хаммери"

Новий бойовий робот США буде харчуватися трупами

Серед мешканців Океану знайдено безсмертну істоту

Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: