Найбільшого ледаря Німеччини вперше за 36 років змусили працювати

З 1974 року мешканець Гамбургу Арно Дюбель жив за рахунок допомоги з безробіття і заявляв, що "працюють лише дурні".

Найбільшого ледаря Німеччини, який 36 років байдикував і жив за рахунок платників податків, нарешті примусили працювати.

Мешканець Гамбургу 54-річний Арно Дюбель гідний занесення в Книгу рекордів Гіннеса: починаючи з 1974 року він ніде не працював і жив за рахунок отримання державної допомоги з безробіття.

В цілому він отримав вже більше 300 тисяч євро. Кожного разу, коли йому надходила нова пропозиція з біржі праці зайняти вільну вакансію, він не погоджувався. Коли ж справа доходила до відмови у виплаті чергової допомоги, він завжди брав лікарняний, тим самим, звільняючи себе від трудової діяльності.

Але востаннє неробі так і не вдалося отримати лікарняний лист, оскільки його лікар сама захворіла. У зв'язку з цим Дюбелю довелося знову з'явитися на біржі праці.

Тепер соціальні працівники підібрали для нього відповідне заняття. Дюбель займається домашнім господарством. Нову професію він здобуває в спеціальній школі для безробітних, де вчиться прасувати речі, прати і шити. Таким чином, на думку фахівців, злісний ледар поступово звикатиме до праці.

Раніше Арно був постійним відвідувачем популярних телевізійних шоу Німеччини. Міцний сон, різні розваги і розпивання кращих сортів німецького пива були основним заняттям його життя. При цьому він не соромився гордо заявляти: "Працюють лише дурні!".

Читайте також:

"Професії майбутнього", які виникнуть у найближчі 20 років

Володаря "найкращої роботи у світі" вкусила смертельно небезпечна медуза

Forbes склав десятку найкращих і найгірших професій 2010 року

Товста американка на смерть роздавила свого мініатюрного чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: