Виховання кота врятувало нелегала від депортації з Великобританії

Суд вирішив, що спільний кіт з британкою "доводить серйозність намірів" нелегала. Крім того, суддя занепокоївся, що кіт може голодувати.

Британський суд виніс безпрецедентне рішення, надавши нелегальному іммігрантові з Болівії посвідку на проживання на підставі "спільного виховання кота з громадянкою Великобританії".

На думку судді "спільний кіт доводить серйозність намірів латиноамериканця по відношенню до громадянки Великобританії, з якою він, до того ж, веде спільне господарство".

Британські закони такі, що дозволяють отримати нелегальному іммігрантові посвідку на проживання у випадку, якщо він перебуває у відносинах і веде спільне господарство з громадянином Великобританії, а в разі народження спільних дітей статус надається практично автоматично.

Проте до цих пір загальні домашні тварини не були приводом для надання посвідки на проживання.

У постанові суддя зазначив, що "кіт не повинен звикати до смаку болівійських мишей" через відсутність у його хазяїна громадянства Сполученого Королівства.

Нагадаємо, не так давно у США виник скандал: нью-йоркський дизайнер методично вбивав кішок своїх подружки. За чотири місяці він убив чотири кішки і замучив ще дві, тоді як дівчина, нічого не підозрюючи, заводила нових улюбленців.

Читайте також:

Дві жінки через заздрість убили вилами кота

Американець фарширував кошенят своєї подруги пральним порошком

Жінка хотіла зарізати чоловіка за нелюбов до кота

Росіянина засудили до семи місяців виправних робіт за вбивство кошеняти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: