Житель Нігерії зустрів свій 86-й рік у колі 86 дружин і 138 дітей

У Нігерії живе сім'я, в якій у чоловіка 86 дружин. За законами шаріату, чоловікові дозволяється мати чотири дружини, але у цьому випадку суд зробив виключення.

Житель Нігерії Білаль Масаба, який відсвяткував днями 86-річчя, говорить, що цілком задоволений своїм життям в оточенні 86 вірних дружин і 138 люблячих дітей.

Незважаючи на порушення приписів шаріату, що забороняє чоловікові одночасно мати більше чотирьох супутниць життя, Масаба вважає себе зразковим мусульманином і нітрохи не шкодує про головну слабкість свого життя - любов до жінок. "Я завжди був чесний зі своїми жінками: полюбив - одружився, і досі всіх люблю однаково", - розповідає нігерійський ловелас.

І навіть загроза смертної кари за багатоженство не змусила велелюбного Масабу кілька місяців тому відмовитися від своїх незліченних "других половинок".

Шаріатський суд Нігерії, що розглядав звинувачення проти Масаби в багатоженстві, зобов'язав його розлучитися з 82 дружинами і обмежитися чотирма офіційними супутницями життя. В іншому випадку Дону Жуану з Нігерії загрожувала шибениця. Однак він виступив з палкою промовою на останньому судовому засіданні, де, до речі, була присутня і ридала вся численна родина Масаби, любитель жінок заявив, що віддає перевагу смерті заради подруг, які залежать від нього. На наступний день до суду були подані 86 заяв від дружин Масаби, які благали владу залишити їх велику родину у спокої. Жінки заявили суддям, що щасливі в шлюбі з Масабой, що люблять одна одну як сестру, і нічого не хочуть змінювати в житті. Неординарну справу Масаби було передано до Верховного суду Нігерії, який і визначив долю цієї родини - судді врахували думку жінок і приблизну біографію підсудного і зняли з Масаби всі звинувачення.

"Щодня в наше село, де живу я з дружинами і дітьми, приїжджають десятки іноземців. Вони говорять, що вважають мене прикладом для всіх чоловіків, і питають, що я таке їм, щоб залишатися у формі і бути коханим одночасно такою кількістю жінок", - хитро посміхається Масаба. – "Я ні від кого не приховую свого секрету довголіття: десять авокадо в день, помірність в їжі, ніяких сигарет, алкоголю і наркотиків, життя в селі на природі і чистота справ і помислів", - загинає пальці нігерійський ловелас і обіцяє найближчим часом написати повчальну книгу про своє життя для всіх представників сильної статі.

Читайте також:

В Ізраїлі заарештовано голову секти, який тримав у рабстві 32 дружини і 100 дітей

Нігерієць, який має 89 жінок, нарікає на долю

Подружки Берлусконі називали його "татусем". Одна з них написала про це книгу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: