Азаров вшанував пам'ять жертв політичних репресій

Під час вшанування пам’яті жертв політрепресій в урочищі Биківня, Азаров відзначив, що це трагічне місце, і воно, безумовно, має стати для всіх дуже важливим уроком.

Прем'єр-міністр Микола Азаров взяв участь у траурних заходах у зв'язку з Днем пам'яті жертв політичних репресій.

Він поклав квіти до монумента в Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили".

Крім того, вшанували пам'ять жертв політичних репресій перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова, радник президента Ганна Герман, перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, міністр оборони Михайло Єжель та інші посадові особи.

Також були присутні голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов і губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк.

Під час відвідання заповідника Азаров відзначив важливість вшанування пам'яті жертв політичних репресій.

"Для нас дуже важливо, щоб ми з вами і наші діти і онуки знали нашу історію і, найголовніше, робили правильні висновки з цієї історії, щоб ніколи те, що відбувалося тут, ніколи надалі не повторювалося", - сказав Азаров.

Він зазначив, що уряд докладе максимальних зусиль, щоб провести детальне вивчення подій у Биківнянському лісі за часів СРСР, відновити всі документи того часу і хронологію подій.

"Це трагічне місце, і воно, безумовно, має стати для нас дуже важливим уроком, перш за все на майбутнє. Особливо це важливо зараз, коли ми бачимо, як проявляються такі дуже несприятливі симптоми ненависті, нетерпимості, жорстокості, які рано чи пізно призводять до створення таких режимів, які займаються знищенням своїх власних народів ", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що уряд докладе всіх зусиль, щоб пам'ять про жертви політрепресій зберігалася.

Нагадаємо, у неділю, 15 травня, в Україні вшановуватимуть пам`ять жертв політичних репресій.

У зв‘язку з проведенням заходів до Дня пам‘яті жертв політичних репресій буде приспущено Державний прапор України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території України, закордонних дипломатичних та інших установ України.

Читайте також:

У Львові презентували карту репресій українців у СРСР

У Празі пройшов мітинг проти політичних репресій в Україні

Янукович запланував витягти Україну з "історичної ями"

У Москві видали книгу з історії України як альтернативу "підручникам Ющенка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: