Чорновіл: повернення до Конституції 1996 року не відбудеться

Рішення КСУ стосовно повернення до Конституції 1996 року буде дуже половинчасте, яке важко буде зрозуміти, тому повернення до Конституції 1996 року не відбудеться.

Тарас Чорновіл
УНІАН
Тарас Чорновіл
Скасування і повернення до Конституції 1996 року не відбудеться. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав народний депутат України Тарас Чорновіл.

За його словами, рішення КСУ стосовно повернення до Конституції 1996 року буде дуже половинчасте, яке важко буде зрозуміти.

"Важливий такий варіант, що вони як те, що юридично неправильно було прийняте - скасують закон 2222, яким вносились зміни до Конституції, але скажуть – самі зміни вступили в силу, КСУ їх вже легітимізував", - сказав Чорновіл.

Також нардеп вважає, що існує велика підозра, що КСУ ставатиме все більше і більше ручним.

"Новий склад суду буде характерний вже тим, що окрему думку матимуть вже менше суддів. Голосування буде практично одностайним з усіх питань і дуже низько почне падати, напевне, престиж КСУ, який сьогодні вже й так не високий", - резюмував політик.

Нагадаємо, на День Незалежності Віктор Янукович заявив про необхідність вдосконалення Конституції України. Він наголосив, що бачить країну з "сильним президентом, у якого є практичні важелі контролю" і "політично структурованим парламентом".

Читайте також:

Тимошенко: у новій Конституції слід прописати дострокову зміну президента

Литвин: Конституцію треба переписати до весни

Янукович зізнався, що таки хоче переписати Конституцію

ПР готова переписати Конституцію: на це є 300 голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: