МВС: сайт "Вільної Одеси" знищили випадково

У міліції повідомили, що знищення інтернет-версії газети "Вільна Одеса" сталося випадково.

Керівництво міліції Одеської області стверджує, що знищення інтернет-версії газети "Вільна Одеса" сталося випадково - внаслідок проведеного міліцією рейду-перевірки міських інтернет-клубів.

Про це повідомила співробітниця Центру громадських зв'язків УМВС України в Одеській області Тетяна Сакара.

"22 липня працівниками Управління Держслужби боротьби з економічними злочинами проводилася перевірка роботи інтернет-клубів, у ході якої в одному з інтернет-клубів, розміщеному на території Приморського району Одеси, правоохоронці встановили, що на одному з комп'ютерів використовується неліцензованих версія програмного забезпечення корпорації Microsoft ", - зазначила вона.

При цьому уточнити, скільки інтернет-клубів було підтверджено в ході рейду і які порушення в їх роботі виявлені, співробітниця ЦГЗ облУВС не змогла.

Раніше головний редактор опозиційної газети "Вільна Одеса" Володимир Ущаповський заявив, що співробітники міліції 22 липня о 22:00 увірвалися до приміщення одного з інтернет-клубів Одеси, де розміщений головний сервер інтернет-версії газети, вигнали з приміщення відвідувачів, побили представника "Вільної Одеси" і вивели з ладу устаткування.

На думку Ущаповського, "міліція явно виконувала політичне замовлення, адже в присутності операторів місцевих ЗМІ, провідних відеозйомку, представнику Вільної Одеси викручували руки і били його".

Він наголосив: "Багатьом силовикам наша газета не до душі, оскільки публікувала матеріали про корупційні зв'язки лідера партії Батьківщина Ігоря Маркова з багатьма вищими міліцейськими і прокурорськими чинами, в тому числі з екс-прокурором Одеської області Василем Присяжнюком і прокурором Миколаївської області Миколою Стояновим".

Ущаповський констатував, що "співробітники УБЕЗ залишили приміщення інтернет-клубу лише близько двох годин ночі 23 липня, при цьому незаконно конфіскували і вивезли в невідомому напрямку один із системних блоків".

Читайте також:

Міліція вилучила сервери одеської газети

"Репортери без кордонів" закликали Януковича публічно гарантувати свободу слова

"Репортери без кордонів": в Україні існує цензура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: