Навчальний рік в Криму розпочнуть з передвиборчої програми Януковича

Урок, присвячений програмі "Україні для людей" планується провести в старших класах шкіл, ПТУ і вищих навчальних закладах.

Міністерство освіти і науки Криму запропонувало 1 вересня провести в школах урок, присвячений програмі президента Віктора Януковича "Україна для людей".

"1 вересня ми рекомендуємо в Криму провести єдиний урок по вивченню програми президента України "Україна для людей", розповісти і суть програми, і як ми плануємо здійснювати її в конкретному регіоні", - повідомив міністр освіти і науки Криму Валерій Лавров на засіданні Ради міністрів Криму.

При цьому він уточнив, що урок планується провести в старших класах шкіл, професійно-технічних училищах і вищих навчальних закладах.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович заявив, що у червні оприлюднить концепцію реформування України.

"Початок реформ буде у 2011 році. Концепцію реформування України я запропоную вже у червні. Я працюю над цим питанням щодня", - заявив Янукович.

"Ми залучили одних з найкращих спеціалістів у світі з найбільш відомих консалтингових компаній, які брали участь у реформуванні у різних країнах. І вже ці реформи оцінені, як позитивні", - додав президент.

Читайте також:

Янукович наступного тижня звернеться з посланням до народу

Реформи для Януковича розробляли західні спеціалісти

Чиновникам нагадали, що в Україні лише один центр влади - Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: