Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"

В ДАІ заявили, що інспектор дійсно дозволив собі публічну демонстрацію неповаги до державної мови, тим самим дискредитуючи звання працівника міліції.

Інспектора Одеського міського управління ДАІ, який продемонстрував неповагу до української мови, назвавши її "тєлячою", звільнено з органів внутрішніх справ.

Як повідомили у прес-службі ДАІ, учора на веб-сайтах з’явилася інформація та відео, на якому демонструвалося небажання інспектора ДАІ м.Одеси спілкуватися із водієм українською мовою. Одночасно працівника Державтоінспекції звинувачували у неповазі до державної мови.

Керівництвом МВС України було доручено Департаменту ДАІ МВС України негайно провести службову перевірку за викладеними фактами та у разі їх підтвердження вжити відповідних заходів реагування.

У ході здійснення перевірки з’ясувалося, що зазначені факти підтверджуються: інспектор ДАІ дійсно дозволив собі публічну демонстрацію неповаги до державної мови, тим самим дискредитуючи звання працівника міліції.

За результатами проведеної перевірки інспектора ДАІ звільнено з органів внутрішніх справ. Одночасно вжито заходів дисциплінарного впливу (від суворої догани до звільнення з посади) до його керівників, які не забезпечили належну професійну підготовку старшого сержанта міліції.

Нагадаємо, 22 січня інспектор Одеського міськуправління ДАІ Олександр Швець під час виконання своїх службових обов'язків відмовився спілкуватися державною мовою з водієм приватного автомобіля. Під час розмови старший сержант Швець (номер посвідчення ОД0148) заявив: "Не розумію телячу мову".

Читайте також:

Табачник розширить права російської мови в Україні

У Києві даїшники зупинили джип з п'яними міліціонерами, які ледь могли говорити

Мер Одеси заборонив українську мову в документах

ВідеоОдеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: