Україна презентувала новий пасажирський літак Ан-158

Головний гість президент Віктор Янукович в останній момент скасував свій приїзд. Саме "викочування" відклали на невизначений час.

У Києві відмінили 20 квітня показове "викочування" нового пасажирського літака Ан-158. Президент Віктор Янукович раптово відмінив свій візит на завод імені Антонова.

Журналістам все ж таки показали нове творіння Державного підприємства "Антонов". Його конструктори очікують, що це повітряне судно полетить вже наступного року і складе гідну конкуренцію у світі.

Змонтований до останньої деталі та начищений до блиску Ан-158 причепили до буксира. Сьогодні залізний птах мав вперше розправити крила на свіжому повітрі.

"Викочування" - свого роду перше дефіле у житті літака. Повітряне судно показують публіці та під фанфари відправлять у інший ангар готувати до випробувальних польотів.

Але проїхатися з вітерцем не вдалося. Головний гість президент України Віктор Янукович в останній момент скасував свій приїзд. Музик відправили назад, апаратуру розібрали. Саме "викочування" відклали на невизначений час.

На новий літак його творці покладають чималі надії. У порівнянні з попередньою 148 моделлю ця має більше пасажирських місць - 99. Нові технічні рішення на крилах, за словами конструкторів, зменшать споживання пального. А ще літак, запевняють, сяде на будь-яке летовище.

Новий Ан-158 коштуватиме до 30 мільйонів доларів. Ця ціна, переконують антонівці, дасть змогу конкурувати з такими світовими китами, як "Ембраєр" та "Бомбардьє". Компанія, яка продаватиме Ан-158, уже має на руках твердий контракт на п'ять таких літаків.

Побачити Ан-158 на власні очі можно у відеосюжеті ТСН:

 

Читайте також:

Найбільший український літак злетить у День Перемоги

Індія замовила в Україні ремонт літаків на 400 млн доларів

Україна розробляє новий транспортний літак

ВідеоПрезентацію Ан-158 скасували через Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: