Репутація України у світі є кращою за російську

У всесвітньому рейтингу репутації Україна посіла 40-ву сходинку, обігнавши Ізраїль, Китай і Росію.

Нью-Йоркський Інститут репутації визначив Канаду країною з найкращою репутацією у світі, розмістивши Україну на 40-й сходинці серед 50 країн світу.

Про це йдеться у звіті Інституту, опублікованому на його офіційному сайті.

Друге місце у рейтингу отримала Швеція, третє – Австралія. До десятки країн з найкращою репутацією потрапили також Швейцарія, Нова Зеландія, Норвегія, Данія, Фінляндія, Австрія та Нідерланди.

Німеччина посіла 11-ту сходинку, Японія – 12-ту, Італія – 14-ту, Іспанія – 16-ту.

На 20-му місці опинився Сінгапур, а на 21-му – Греція. США ж за рівнем репутації посіли 23-те місце. А 26-те місце дісталось Польщі.

Україну в рейтингу розмістили на 40-му місці зразу після Болівії. Таким чином наша країна обігнала Ізраїль (41-ше місце), Китай (43-тє) та Росію (45-те). Останні сходинки рейтингу посіли Іран, Ірак та Пакистан.

Рейтинг було створено на основі оцінки основних категорій: ефективний уряд, розвинена економіка та привабливе середовище.

В категорії "ефективний уряд" перші три сходинки посіли Швейцарія, Швеція, Норвегія, в категорії "розвинена економіка" - Японія, Німеччина, Швеція, а в категорії "привабливе середовище" - Австралія, Швейцарія, Швеція.

У звіті Інституту репутації також йдеться про те, що порівняно з минулим роком середній рейтинг усіх країн, котрі досліджувались, суттєво впав. Експерти інституту припускають, що така ситуація простежується "через зростання цинізму людей по відношенню до країн, ймовірно, у зв'язку з нещодавнім розвитком світової економіки та падінням віри в політику по всьому світу".

Інститут також визначив, що серед 16-ти показників, які також було залучено до оцінки репутації, найбільше значення для гарної репутації мають "безпечна країна" та "країна з привітними людьми".

Дослідження було проведено шляхом опитування 42 тис. громадян 50 країн світу щодо їх довіри, поваги, захоплення та позитивного іміджу тих чи інших країн.

Як повідомлялось, у поточному році Україна піднялася з 89-го на 82-ге місце у рейтингу конкурентоспроможності економік Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), розташувавшись між Тринідадом і Тобаго (81) та Намібією (83).

У рейтингу Інституту Фрайзера (Канада) "Економічна свобода в світі-2011", опублікованому минулого тижня, Україна посіла 125-те місце, розташувавшись одразу за Сенегалом і випередивши Ефіопію, Сьєрра-Леоне та Мозабмік.

Читайте також:

Українська економіка застрягла на рівні африканських країн

Forbes визнав економіку України однією із найгірших у світі

Україна зайняла передостаннє місце в "Рейтингу прогресу"

Українська економіка повністю залежить від кредитних коштів

Кабмін презентував оптимістичний і песимістичний сценарії розвитку економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: