Тягнибок: адмінреформа Януковича – це українофобія і укрупнення табачників

Головний свободівець вважає адміністративну реформу піар-кампанією чинної влади, яка "ще більше посилила українофобію окупаційної адміністрації, що засіла на Печерських пагорбах".

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок гостро розкритикував Адміністративну реформу, яку впроваджує у життя президент Віктор Янукович.

"Для всіх очевидно, що так звана адмінреформа Януковича – це посилення українофобії та укрупнення табачників", - заявив Тягнибок, цитує прес-служба "Свободи".

"Галас режиму Януковича з приводу проведення президентом України адміністративної реформи є нічим іншим як гучною піар-кампанією, покликаною після провальних місяців "урядування" хоч якось покращити імідж влади в очах суспільства" - зазначив політик.

"Насправді, жодної реформи не відбулося і не відбудеться. Режим Януковича просто неспроможний це зробити, адже є плоттю від плоті державної системи, яка виросла з совєцької окупаційної адміністрації та в дещо підрихтованому за часів Кравчука-Кучми-Ющенка стані дійшла до наших днів", - впевнений Тягнибок.

Він пояснив, що розпочати реформу Янукович мав із себе, "ліквідувавши монстра, який називається Державне управління справами", чого він так і не зробив.

Крім того, на думку Тягнибока, внаслідок проведеної реорганізації посилиться монополізація влади групами впливу в середовищі Партії регіонів, наслідком чого стане концентрація "чиновницького бізнесу" на найвищих щаблях державної влади.

Глава "Свободи" також звернув увагу, що із введенням посад керівників апарату – заступників міністра запроваджується "інститут уникнення відповідальності"

"Очевидно, що без персональної відповідальності кожного чиновника за заподіяну шкоду за принципом "чим більша посада, тим більша відповідальність", в тому числі – особистим майном, без зобов'язання кожного чиновника декларувати доходи і видатки – як свої, так і членів своєї родини, про жодну реформу влади годі й говорити", - наголосив Тягнибок.

Він також переконаний, що адмінреформа Януковича "ще більше посилила українофобію окупаційної адміністрації, яка засіла на Печерських пагорбах".

"Яскравим прикладом цього стало укріплення у владі одіозного українофоба Табачника (Дмитро Табачник очолив об'єднане міністерство освіти, науки, молоді і спорту - прим. ред.) та ліквідація Українського інституту національної пам'яті, (інший указ із вказівкою Кабміну створити інститут з такою ж назвою при Кабінеті міністрів України є звичайним окозамилюванням, таким собі бюрократичним трюком, покликаним поховати усяку справу)", - резюмував лідер націоналістів.

Читайте також:

Лавринович: Янукович нікого не образив

Тягнибок передрік повторення 1937 року: з доносами та залякуваннями

Табачник очолив український спорт

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: