Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Восьмий номер зі списку БЮТ приєднався до коаліції

Курило обирався до парламенту за списком БЮТ під №8. На час обрання був ректором Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Голова Верховної ради Володимир Литвин під час пленарного засідання оголосив, що в коаліцію увійшов народний депутат від фракції БЮТ Віталій Курило.

"Згідно з особисто поданою заявою, повідомляю про перехід народного депутата України в коаліцію депутатських фракцій "Стабільність і реформи" у Верховній раді VI скликання Курила Віталія Семеновича", - сказав спікер.

Таким чином, на сьогодні у складі коаліції - 260 народних депутатів.

Курило обирався до парламенту за списком БЮТ під №8. На час обрання був ректором Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Нагадаємо, останнім депутатом від БЮТ, що приєднався до провладної коаліції став Арнольд Радовець, який покинув лави опозиції 29 червня.

Раніше політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" відмовилася відновити депутата Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Івана Деньковича , який на початку червня заявив про вихід з партії.

1 червня спікер Ради Володимир Литвин зачитав заяву Деньковича про входження в коаліцію, але вже на вечірньому засіданні депутат вийшов з неї.

Також до складу більшості увійшли члени фракції блоку "Наша Україна-Народна самооборона" Валерій Борисов, Давид Жванія, Володимир Марущенко, Олег Новиков, Сергій Харовский і Віктор Шемчук.

Читайте також:

Ще один бютівець приєднався до коаліції

Тимошенко вигнала з партії депутата-перебіжчика Фельдмана

Від Луценка пішов ще один депутат

Відео Восьмий номер зі списку БЮТ приєднався до коаліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції