Янукович у Раді проголосив майже тост: "Давайте разом! За Україну!"

Президент виступив перед депутатами і закликав їх назавжди перегорнути сторінку протистояння. А тих, хто не поділятиме конструктивний діалог, попросив "не заважати".

Президент Віктор Янукович виступив перед народними депутатами одразу після урочистого відкриття восьмої сесії Верховної ради VI скликання. Свою промову він завершив майже тостом: "звертаюсь до вас усіх, народних депутатів: давайте разом! За Україну!".

Янукович зауважив, що робота у 2011 році буде напруженою. "Ті кроки, які ми будемо робити разом з вами, - вони будуть доленосними, а можливо й історичними. Оцінку цим крокам буде давати український народ", - сказав президент.

Він поставив перед народними обранцями завдання: увійти до кола країн - лідерів розвитку. Янукович нагадав, що минулого року було проголошено курс реформ, зазначивши при цьому, що "ідею змін підтримують усі громадяни нашої країни".

"Сьогодні ми маємо говорити, у першу чергу, про забезпечення управлінської, політичної, соціальної та, найголовніше, законодавчої бази реформ. В цьому полягає головний виклик і завдання 2011 року", - сказав глава держави.

За його словами, політичною передумовою реформ має бути стабільність і тісна взаємодія гілок влади, постійні комунікації і широкий суспільний діалог, подальший розвиток принципу розподілу влади, посилення ролі її судової гілки.

Він порадив усім політичним силам "відкласти корпоративні інтереси і розпочати конструктивний діалог, орієнтований на національні інтереси, а не на власні амбіції".

Янукович також наголосив на соціальній базі реформ. "Захист слабких та уразливих членів нашого суспільства – це наш моральний та політичний обов'язок", - підкреслив він.

Президент припустив, що не всі рішення будуть сприйматися з першого дня і не виключив гострої критики і невдоволення.

"Але глибоко переконаний в одному: практичні результати реформаційних змін для підприємництва, подальшої дерегуляції, створення нових виробництв та робочих місць, в будівництві, в соціальній сфері, пенсійній системі, охороні здоров'я та освіті вже через короткий час стануть нашою відповіддю опонентам та недоброзичливцям", - заявив він.

Янукович запитав, "невже різні політичні погляди - це обов'язково протистояння і ворожнеча?" і закликав "назавжди перегорнути сторінку протистояння".

"Політики, безумовно, можуть мати різні погляди на ідеологію, політичний устрій чи економічну політику. Але є проблеми, що не мають партійності, - бідність і безробіття, неефективна економіка, нереформовані збройні сили, зубожілі лікарні, школи, корупція", - зауважив він.

Президент резюмував, що вирішення цих проблем – спільна державна справа усіх без виключення політичних сил, які вважають себе патріотами своєї країни, а "хто її не поділятиме, і не знайде в собі сил приєднатись до спільної роботи заради майбутнього нашої держави, прохання – не заважайте!".

"Звертаюсь до вас усіх, народних депутатів: давайте разом! За Україну!", - завершив свій виступ Янукович.

Читайте також:

Восьма сесія Ради відкрилася промовою Януковича

Старт VIII сесії Ради: що депутати планують ухвалити до липня 2011 року

Українські підприємці поновлюють масові протести

Партія регіонів перепише Конституцію до кінця тижня

ВідеоЯнукович у Раді проголосив майже тост: "Давайте разом! За Україну!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: