Азаров назвав Податковий кодекс "подарунком для підприємців"

Голова уряду вкотре повторив запевнив, що для малого бізнесу будуть створені податкові канікули, які "суттєво полегшать фінансове навантаження на підприємців".

Прем'єр-міністр Микола Азаров спростовує, що новий Податковий кодекс знищить малий бізнес, а також ускладнить роботу спрощенців.

Коментуючи питання зниження ПДВ на 1%, прем'єр сказав, що в масштабах країни 700 мільйонів гривень на рік - "дуже великий подарунок, який уряд дарує підприємцям".

"Для малого бізнесу будуть створені податкові канікули, які суттєво полегшать фінансове навантаження на підприємців", - заявив прем'єр.

"Що стосується спрощенців. Скажіть, чи може бізнесмен мати спрощену форму оподатковування, займаючись при цьому нерухомістю, маючи мільйонні річні обороти, а також штат співробітників понад сто осіб?", - додав Азаров.

За його словами, для спрощенців будуть уведені обмеження, які дадуть їм можливість платити справедливі податки.

Азаров також запевнив, що цього року не буде секвестру бюджету (скорочення видатків при виконанні окремих статей чи всього державного бюджету). Раніше колишній в.о. міністра фінансів у уряді Юлії Тимошенко Ігор Уманський припустив, що секвестр може стати компромісом між Кабміном України й МВФ.

Відповідаючи на запитання, чи буде Кабмін підвищувати пенсійний вік, Азаров сказав: "Ми зараз думаємо над тим, як зацікавити наших громадян працювати довше".

"Річ у тому, що в Україні складна демографічна ситуація: через 5 років кількість тих, хто працює, і пенсіонерів зрівняється. Як тоді забезпечити всім гідний рівень життя? Тому ми зараз і проводимо економічну реформу й розробляємо компенсаторні механізми, які дозволяють зацікавити громадян пізніше виходити на пенсію", - повідомив прем'єр.

Нагадаємо, що через запланований Радою на 16 листопада розгляд проекту Податкового кодексу в другому читанні до Києва з усіх областей України з'їжджаються невдоволені цим проектом. За прогнозами організаторів пікетів, перед Верховною радою у вівторок збереться близько 50 тисяч підприємців.

Читайте також:

Під Верховною радою зібрались одразу три мітинги

Рада прийме нові податки до кінця тижня

На мітинг проти Податкового кодексу до Києва підпільно з'їжджаються підприємці

ВідеоАзаров назвав Податковий кодекс "подарунком для підприємців"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: