Китай став світовим лідером зі споживання предметів розкоші

Китайці витрачають на предмети розкоші майже 10 мільярдів доларів на рік.

Китай в 2011 році по споживанню предметів розкоші вийде на перше місце у світі, повідомляють експерти.

У 2010 році китайці за цим показником обійшли США і займали друге місце услід за Японією.

Академія громадських наук КНР у доповіді про розвиток торгівлі в країні в 2010 році відмітила, що об'єм продажів предметів розкоші за рік досяг 9,4 млрд дол.

Китайські учені роблять висновок, що "у зв'язку іі швидким ростом купівельної спроможності населення, Китай в 2011 році безумовно вийде на перше місце у світі по реалізації розкішних товарів".

Нагадаємо, раніше Пекін ввів заборону на рекламу розкоші. Протягом трьох тижнів з китайської столиці повинні прибрати усю зовнішню рекламу, яка містить слова "розкішний", "багатий", "царський" та інші.

Найчастіше тему розкоші використовували в рекламі нерухомості, автомобілів та вин. Проте міська влада вирішила, що такі прийоми рекламників мають негативні наслідки - збільшують "прірву між багатими і бідними".

Нагадаємо, що на сьогоднішній день у Китаї кількість доларових мільйонерів перевищила 960 тисяч осіб і наближається до мільйона. Близько 20% багатіїв зробили свої статки на ринку нерухомості. Про це повідомляється у дослідженні організації Hurun Research Institute.

Найбільше багатіїв зі статком більш ніж 1,5 млн дол. (170 тисяч чоловік), а також доларових мільярдерів (10 тисяч чоловік) проживає в Пекіні. При цьому 10 тисяч жителів столиці мають більше за 150 млн дол. Далі в рейтингу стоїть південно-китайський Гуанчжоу і лише потім - Шанхай.

Читайте також:

У Китаї нарахували мільйон мільйонерів

Китай скупив золота на три трильйони доларів

 Найбагатші люди світу за версією Forbes


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: