"Укравтодор" "закатає в асфальт" мільярд доларів

8 мільярдів гривень витратить у поточному році Державна служба автомобільних доріг на ремонт та будівництво нових автошляхів.

У поточному році "Укравтодор" на дорожні роботи витратить 8,187 мільярдів гривень, повідомив заступник глави компанії Євген Прусенко.

Ще 4,277 млрд гривень підуть на погашення боргових зобов'язань по раніше отриманих кредитах.

"Плюс є дозвіл Кабінету міністрів притягнути кредити під держгарантії на суму 3 мільярди гривень. Ось це усе дозволить нам відкрити рух на 1,5 тисячі кілометрів доріг", - сказав він.

За словами Прусенка, під держгарантії кредити притягуватимуться на тендерній основі у російських, іноземних банків, оскільки в українських банках відсотки вищі.

В цілому "Укравтодор" до 2038 року повинен виплатити 19 мільярдів гривень по кредитах, концентрація виплат доводиться на 2011-2013 роки.

Як нагадав замголови "Укравтодору", в 2010-му на дорожні роботи було спрямовано близько 7 млрд. гривень, освоєно 1,5 мільярдів гривень кредитів міжнародних фінансових організацій, більше 3 мільярдів спрямовано на погашення раніше притягнених кредитів.

Як повідомлялося, Державна служба автомобільних доріг цього року також планує виставити на концесію мінімум 2-3 дороги. Проїзд по таких автобанах коштуватиме близько 30 копійок за кілометр.

Читайте також:

Проїзд по платних дорогах України коштуватиме 30 копійок за кілометр

В Україні стартує будівництво платних доріг

Українські дороги хочуть віддати приватним компаніям

Українські дороги коштують найменше у Європі

"Укравтодор" заборгував своїм кредиторам майже 20 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: