"Яндекс.Гроші" і платіжний сервіс QIWI працюють в Україні незаконно

На думку Нацбанку, електронна платіжна система "Яндекс.Гроші" і міжнародний платіжний сервіс QIWI на даний момент не мають права надавати свої послуги в України.

Робота двох російських платіжних систем - електронної платіжної системи "Яндекс.Гроші" і міжнародного платіжного сервісу QIWI - в Україні є незаконною, заявили у Національному банку України.

Як пояснили в НБУ, надання послуг міжнародною платіжною системою, створеною резидентом, без узгодження правил цієї системи з Національним банком України не дозволяється. Також не дозволяється і надання послуг членами/учасниками міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, без реєстрації відповідних договорів в Національному банку України, пише Дело.

За інформацією Нацбанку, ні міжнародний платіжний сервіс QIWI, ні платіжна система "Яндекс.Гроші" необхідних дій не здійснили. Таким чином, надання їх послуг на території України є незаконним.

Нагадаємо, що сервіс онлайн-платежів "Яндекс.Гроші" став доступним для українських користувачів Інтернету у березні поточного року.

У свою чергу, в середині червня про запуск свого бренду на українському ринку оголосив видатний російський оператор моментальних платежів - холдинг QIWI. На даний момент під брендом QIWI в Україні працює більше 10 тисяч пунктів прийому платежів (платіжних терміналів).

Читайте також:

"Яндекс" за один день подорожчав на 4,5 мільярда доларів

"Яндекс" оцінили у 9 мільярдів доларів

Ассанж розкритикував міжнародні платіжні системи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: