Движок для російського WоW коштуватиме 90 млн рублів

Оголошено тендер на створення движка, який потягнув би віртуальну територію в 150-200 тис. квадратних кілометрів, не втрачаючи у графіці і кількості користувачів.

Міністерство освіти і науки РФ оголосило тендер на створення движка для свого нового MMORPG-проекту - багатокористувацької гри "Битва за Москву".

Максимальна сума контракту на створення движка складе 90 мільйонів рублів. Техзавдання до конкурсу вже схвалили робоча група і координаційну раду міністерства. Підсумки тендеру будуть підведені 22 вересня 2011 року.

Новий движок буде потрібно для того, щоб створити віртуальну Московську область періоду 1941-1942 року і відтворити битву за Москву. "Известия" уточнюють, що загальна площа віртуального простору в грі складе 150-200 тисяч квадратних кілометрів.

Також для гри буде створено близько 80 видів наземної та авіаційної техніки Червоної армії і Вермахту, з яких гравцям будуть доступні приблизно 10 з них.

Ідея створення "російського WoW" належить президенту РФ Дмитру Мєдвєдєву, який запропонував створити масову онлайн-гру на основі російської історії в липні 2011 року.

Читайте також:

Вітчим розтрощив голову 2-річному пасинку, бо той заважав грати в комп’ютерну гру

Після терактів у Норвегії вилучили з продажу World of Warcraft

Безробітний китаєць помер після місяця гри в онлайн

Психологи виявили, що агресивні комп'ютерні ігри не шкідливі, а корисні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: