На Марсі знайшли лик Махатми Ганді

Розглядаючи карту Марса через сервісу Google Mars, італієць побачив на Червоній планеті обличчя Махатми Ганді.

Лик Ганді на Марсі_4
Лик Ганді на Марсі
Ентузіасти знайшли нове зображення людського обличчя на поверхні Марса. Цього разу італієць Маттео Янне виявив на марсіанській карті веб-сервісу Google Mars профіль Махатми Ганді.

Раніше Матео Янне повідомляв про те, що бачив на Червоній планеті рослинність, входи в підземні тунелі і руїни древніх міст.

Деталь рельєфу, що нагадала італійцеві індійського політика середини XX століття, розташована в районі з координатами 33 градуси 12'29,82''північної широти, 12 градусів 55' 51,21''західної довготи.

Багатьом фахівцям знімок нагадав історію, що тривала три десятиліття після того, як американський апарат Viking 1 сфотографував на поверхні Марса "людське обличчя". Лише нещодавно детальні зображення тієї області, зроблені апаратом Mars Express, розвінчали улюблений багатьма міф. Камера HiRISE з більш високою роздільною здатністю показала, що це звичайний пагорб.

Схожа, така ж історія і з ликом Ганді. Джонатан Хілл, дослідник з університету Арізони, з'ясував, що фотографія, яка потрапила в Google Mars, - це оброблений знімок, зроблений європейським кораблем Mars Express Orbiter.

Погляд на більш чітку фотографію роботи камери CTX, встановленої на борту американського апарату Mars Reconnaisance Orbiter, стирає ілюзію.

"Це зовсім не насип, а якась яма. Ну а вміння людини у всьому бачити обличчя, давно відома науці і називається парейдолічною ілюзією", - зауважив Хілл

Ну а минулого тижня у відео, викладеному в Інтернеті, ще один ентузіаст Девід Мартінес розповів про виявлення на Марсі бази інопланетян. Щоправда, невдовзі з'ясувалося, що загадкова смуга, яка нагадує будівлю, є просто результатом впливу космічного випромінювання на камеру - якась частинка потрапила у фотоапарат під час зйомки.

Читайте також:

На Марсі знайшли гігантське рукотворне зображення Сатани

Американець знайшов на Марсі інопланетну базу за допомогою Google

На Марсі знайшли залишки гігантського озера

Астрономи побачили, як на Марсі виглядає захід Сонця (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: