Вчені розвіяли міф про вплив шкідливих звичок на тривалість життя

Вчені заявили, що довготривалість життя - це генетична здатність людини і, що шкідливі звички ніяким чином не впливають на цей процес.

Американські вчені з Медичного коледжу імені Альберта Ейнштейна у Нью-Йорку розвіяли міф про вплив шкідливих звичок на тривалість життя.

"Американські вчені переглядають важливість таких основних правил, як відмова від паління, здорове харчування та фізичні навантаження", - пише La Repubblica.

У дослідженні взяли участь 500 осіб, переважно євреїв, які досягли сторічного віку, які пили, їли і курили стільки ж, скільки й люди, які закінчили свій життєвий шлях у віці 75-80 років.

Вибір припав на етнічних євреїв через однорідність їхньї ДНК, що дозволяє швидше виділити можливі гени довголіття.

Лікарі детально опитали довгожителів про їх спосіб життя та порівняли отримані дані з тими, що були зібрані у період із 1971 по 1975 рік у групі 70-річних людей.

"Наше дослідження не спрямоване на те, щоб применшити значення здорового способу життя, просто ми доводимо, що довгожителі - це особлива категорія. На відміну від звичайних людей, їхні гени захищають їх від ударів навколишнього середовища", - сказав керівник центру з вивчення питань старіння Ніра Барзілаї, який очолював дослідження.

За його словами, для довгожителів роль середовища і стилю життя не має першорядного значення. Головну роль грають гени.

"Довгожителі мають успадкований набір ДНК, здатний протистояти шкоді від нездорового способу життя", - повідомив дослідник.

"Результати, отримані вченими у Нью-Йорку, не збігаються з даними, отриманими у результаті досліджень за участю італійських довгожителів. Це є ознакою того, що так звані гени довголіття, крім того, що їх багато, у кожного народу свої", - сказав координатор європейського проекту вивчення питань старіння Клаудіо Франческі.

Нагадаємо, що на початку квітня канадські вчені дійшли висновку, що середня тривалість життя чоловіків з італійського регіону Тоскана - 79,6 років, що робить їх найбільшими довгожителями у світі серед представників сильної статі.

Читайте також:

Вчені: жінки не можуть побороти шкідливі звички без чоловіків

Вчені заявили про перемогу над старінням, його лікуватимуть як хворобу

Вчені навчилися передбачати смерть людини за аналізом крові

Вчені знайшли спосіб перемогти старість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: