Дочка Буша стала тележурналістом

27-річна Дженна Буш Хагер поєднуватиме роботу вчительки в школі міста Балтімора із складанням матеріалів для передачі "Сьогодні" телекомпанії NBC.

Дочка екс-президента США Джорджа Буша-молодшого влаштувалася працювати на американський телеканал NBC.

Як стало відомо, 27-річна Дженна Буш Хагер поєднуватиме роботу вчительки в школі міста Балтімора із складанням матеріалів для передачі "Сьогодні" телекомпанії NBC.

Вона писатиме про освіту - тему, на якій прекрасно знається, повідомив виконавчий продюсер новинної програми "Сьогодні" Джим Белл.

Хагер підтвердила, що завжди мріяла стати викладачем і письменником, але була немало заінтригована, коли їй запропонували працювати на телебаченні. "Одна з найважливіших в світі речей - це дотримуватися широких поглядів і не випробовувати упереджень відносно змін", - підкреслила вона.

Як розповів Белл, він звернув увагу на дочку Буша завдяки двом її появам в ефірі "Сьогодні".

Два роки тому NBC показала репортаж про вихід в світ книги Дженни, що оповідає про матір-одинака, хворого на СНІД. Автор книги трималася так добре і безпосередньо перед камерами, що коротке інтерв'ю затягнулося на півгодини. Другий раз дівчина з'явилася на екранах з матір'ю Лорою з нагоди презентації їх спільного фотоальбому.

"Я вважаю, що вона впорається. Вона не з чуток знає, що означає відчувати пильний інтерес і тиск", - відзначив виконавчий продюсер. Він уточнив, що Дженна підроблятиме кореспондентом в бюро NBC у Вашингтоні.

Робота на телебаченні - це не аванс дочки за можливість влаштувати інтерв'ю з її знаменитим батьком, вказав Белл. Дженна не збирається ділитися з глядачами своїми спогадами про президентство Джорджа Буша.

Читайте також:

Буш відмовився від роботи в магазині

Буш постраждав від фінансової кризи

Джордж Буш попрощався

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: