Син Каддафі, якого розшукує Інтерпол, "засвітився" на ТБ

На відео чоловік, схожий на Сейфа аль-Іслама, звертається до прихильників його батька з закликами не віддавати "землю своїх предків" повстанцям.

Один із синів колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі, Сейф аль-Іслам, у вівторок, 27 вересня, з'явився в ефірі сирійського телеканалу Arrai TV.

Зображений на кадрах чоловік у ​​військовій формі з автоматичною гвинтівкою в руках - імовірно, Сейф аль-Іслам - звертається до прихильників його батька з закликами не віддавати "землю своїх предків" повстанцям і захопити Тріполі.

Відеозапис, як повідомляється, датовано 20 вересня 2011 року. Підтвердити справжність його поки неможливо. Місце, де велася зйомка, також не встановлено.

Нагадаємо, Сейф аль-Іслам не з'являвся на публіці з кінця серпня 2011 року, коли лівійська столиця Тріполі опинилася в руках повстанців. Останній відеозапис, на якому зображений Сейф аль-Іслам Каддафі, датовано 23 серпня.

На ньому він звертається до прихильниць режиму свого батька з обіцянками надати їм допомогу поставками зброї.

9 вересня Інтерпол видав ордер на арешт Сейфа аль-Ісламу, а також його батька Муаммара Каддафі та колишнього директора військової розвідки Лівії Абдулли аль-Сенусі.

Всіх трьох звинувачують в злочинах проти людяності, в тому числі у вбивствах та незаконних переслідуваннях. Даних про точне місцезнаходження розшукуваних лівійців поки немає.

Читайте також:

У Єгипті не знайшли слідів родини Каддафі

Повстанці захопили порт одного з останніх бастіонів Каддафі

Дочка Каддафі запевнила, що її батько живий і продовжує боротися

ЗМІ: Члени сім'ї Каддафі перебралися з Алжиру до Єгипту

ВідеоСин Каддафі, якого розшукує Інтерпол, "засвітився" на ТБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: