У Москві затори завдовжки 3 тисячі кілометрів - гірше ще не було

Російську столицю засипало снігом. Рух автотранспорту практично зупинився, аналітики вже назвали 24 грудня найскладнішим днем для водіїв за останній рік.

Через сильний снігопад загальна протяжність заторів у Москві склала три тисячі кілометрів, і це абсолютний рекорд в 2010 році.

"З наближенням вечірньої "години пік" ситуація в місті погіршується. Таким чином, на даний момент цей день став найскладнішим у році", - повідомив аналітик "Яндекс. Пробки" Леонід Мєдніков.

Він зауважив, що 3 тис. кілометрів - це, наприклад, як від Москви до єгипетського Шарм-ель-Шейха .

Рух у російській столиці буквально зупинився. Завантаженість доріг оцінюється в 9 балів з 10 можливих. Протяжність заторів зростає і надалі.

Повністю стоїть Садове кільце, затори практично по всьому Третьому транспортному кільцю і МКАД, де вони розтягнулися на десятки кілометрів.

Снігопад у Москві розпочався ще в п'ятницю вранці, а по обіді посилився у зв'язку з приходом в московський регіон теплого атмосферного фронту.

За прогнозами, обсяг опадів може зрости до 6 міліметрів, а московські замети при цьому підростуть на чотири-шість сантиметрів. Водночас буде не дуже холодно - 3-5 градусів морозу. Натомість на Далекому Сході температура 24 грудня опустилася нижче 58 градусів, і продовжує падати.

Читайте також:

Сніг і заметілі паралізували транспорт в Європі

У Росію прийшли 60-градусні морози

Москва готується до масових погромів на Новий рік

Нова система IBM передбачає час та місце виникнення заторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: