Гола фотосесія маестро Туніка

Відомий майстер "масового стриптизу" провів іще одну скандальну фотосесію. Цього разу моделі купалися в шампанському.

Фотосесія Спенсера Туніка в готелі Sagamore, Маямі-Біч
news.yahoo.com
Великій групі джентльменів видали яскраво-зелені надувні матраци та щільно уклали в басейн
Вчора територія готелю Sagamore, в Маямі-Біч, була закрита для сторонніх відвідувачів, але до головного входу тягнувся натовп жінок і чоловіків різного віку. Як стало відомо, всі вони прийшли для того, щоб добровільно взяти участь у фотосесії відомого майстра "масового стриптизу" Спенсера Туніка.

Цього разу маестро не гнався за рекордною явкою - у фотосесії взяли участь трошки більше 500 осіб. Крім уже звичних ракурсів - коли голі люди шикуються на відкритих балконах будівлі, майстер приготував кілька оригінальних сюжетів.

Так, великій групі джентльменів довелося позувати окремо від прекрасних пані. Їм видали яскраво-зелені надувні матраци і щільно уклали в басейн. У сусідньому басейні, на яскраво-рожевих матрацах, лежали голі леді.

Кульмінацією стало купання в шампанському (спеціально для цієї мети Тунік витратився на 500 пляшок ігристого напою). Особливо вражаючими були кадри, коли голі люди одночасно відкривали пляшки, які для більшого ефекту підігріли на пригріві та гарненько збовтали.

Фотосесія Спенсера Туніка в готелі Sagamore, Маямі-Біч
news.yahoo.com
Кульмінацією стало купання в шампанському (спеціально для цієї мети Тунік витратився на 500 пляшок ігристого напою)
Учасники нинішньої фотосесії Туніка розповідають, що спочатку всіх охопило неймовірне збудження, потім збудження спало, і моделі переживали відчуття абсолютного єднання з природою. А під час фінальної частини, коли всюди лилося шампанське, люди повернулися у феєричну реальність.

Тунік - скандально відомий фотограф, якого заарештували за зйомку голих моделей вдень у Манхеттені. Це трапилося в далекому 1994 році, а зараз його фотографії відомі всім поціновувачам мистецтва.

Фотосесія Спенсера Туніка в готелі Sagamore, Маямі-Біч
news.yahoo.com
Майстер "масового стриптизу" Спенсер Тунік власною персоною
Серед його робіт - "льодовиковий стриптиз", який Спенсер Тунік створював в рамках спільного проекту з міжнародною природоохоронною організацією Greenpeace. Фотограф провів сесію масових зйомок голих людей на швейцарському льодовику Алетш.

Він також увійшов до Книги рекордів Гіннеса як організатор найбільшої у світі фотосесії жінок в бікіні. У ній брали участь 1010 жінок різного віку та статури.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: