У Гарварді відкриють кафедру гомосексуальних дисциплін

Кафедра вартістю в 1,5 млн доларів не буде тимчасовою, вона створюється в гарвардській "кузні" інтелектуалів раз і назавжди.

Гарвардський університет
Wikipedia
Гарвардський університет
У Гарвардському університеті буде створена кафедра по вивченню гомосексуальних, бісексуальних і транссексуальних дисциплін. Це перша подібна академічна кафедра в США.

Грант на організацію кафедри в 1,5 мільйона доларів виділило Гарвардське товариство геїв і лесбіянок (The Harvard Gay and Lesbian Caucus). У це товариство входять студенти, випускники університету і професора (всього 4700 людей). Названа кафедра буде на честь відомого гарвардського викладача-гея і літературного критика Френсиса Отто Маттісена, який помер в 1950 році.

Керівництво університету заявило, що для навчання студентів запрошуватимуться загальновизнані експерти з сексуальних меншин. Кафедра почне роботу вже в 2010 році. Очікується, що курс триватиме один семестр.

"Кафедра не буде тимчасовою, вона створюється в гарвардській "кузні" інтелектуалів раз і назавжди", - заявив Мітчелл Адамс, випускник університету і організатор збору коштів.

Створенням постійної кафедри, присвяченої проблемам сексуальних меншин, Гарвардський університет намагається надолужити прогаяне. Хоча в інших американських університетах поки немає подібних кафедр, дисципліни про різні аспекти гомосексуальних стосунків там викладаються давно.

Піонером в цій області став Міський університет Нью-Йорка в 1986 році. Потім спецкурси про гомосексуальні стосунки з'явилися в Йельському університеті і десятці інших вищих учбових закладів США.

Читайте також:

Оксфордський словник понімяв "священика" і "черницю" на "блог" та "mp3 плеєр"

Міносвіти скоротило кількість вузів і спеціальностей

Студентам з Кувейту заборонили навчатися в Україні

Рейтинг найкращих вузів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: