У нью-йоркському метро три тисячі пасажирів опинилися без штанів

Популярна провокаційна арт-група влаштовувала у метрополітені Нью-Йорка масштабний флешмоб "У метро без штанів".

В метро без штанів
Toronto Sun
Акція "В метро без штанів"
Пасажири нью-йоркського метро стали свідками незвичайного явища - сотні молодих людей подорожували на потягах підземки без штанів.

У цій акції флешмобу взяли участь, за підрахунками організаторів, близько трьох тисяч людей.

Флешмоб "В метро без штанів" був влаштований у Нью-Йорку в неділю, 10 січня. Організатором акції виступила популярна арт-група Improv Everywhere, яка спеціалізується на проведенні різних провокаційних заходів.

Учасники акції розділилися на декілька груп і домовилися зустрітися неподалік входів до нью-йоркської підземки. Потім молоді люди спускалися в метро і сідали в потяги. Опинившись всередині, учасники акції знімали предмети верхнього одягу (довгі куртки, пальта тощо) і залишалися в одній білизні.

Роздягнувшись, молоді люди продовжували займатися звичайними для пасажирів метрополітену справами: читали книгу або журнал, слухали музику в плеєрі або спілкуватися зі своїми друзями. Суть акції і полягала в тому, щоб поводитися так, ніби не відбувається нічого незвичайного.

Акція "В метро без штанів" вперше була організована в 2002 році і з того часу проводиться регулярно. Вперше її учасниками стали всього семеро людей. У 2006 році вісім учасників флешмоба заарештувала поліція. Затриманих звинуватили в порушенні громадського порядку, проте згодом суд встав на бік учасників акції і зняв з них звинувачення.

Читайте також:

Хлопчик-аутист втік з дому та поселився у нью-йоркському метро

Американки грають у футбол в нижній білизні

Американський солдат вийшов на бій з талібами в рожевих трусах

Бікіні-парад у Південній Африці. Фоторепортаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: