Донецький губернатор зізнався, як під дулом автомата змусив таксиста підняти недопалок

Губернатор Донеччини змусив такстиста за півтори хвилини підняти недопалок: "прошу з автоматом напоготові провести цього члена профспілки до того місця, де він викинув бичок".

Голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк розповів про те, як бореться з порушеннями пожежної безпеки, зокрема, як змусив такстиста за півтори хвилини підняти недопалок.

"Їду я в Краматорськ в п'ятницю. Костянтинівка, таксі, викинутий недопалок. Я водієві кажу: Підріж, зупини. А тут світлофор червоний. Зупинився він. А тут міліція, я не знаю, можливо, позавідомча охорона. Собака залишився в машині, виходить два міліціонери ", - повідомив Близнюк.

"Я підходжу до водія таксі, відкриваю двері і кажу: Виходь. Ти бичок викинув?. Так, - відповідає він. Я кажу: Лейтенант, прошу з автоматом напоготові провести цього члена профспілки до того місця, де він викинув бичок. Нехай він його забере, принесе мені, покаже і покладе до себе в попільничку. Протягом півтора хвилин це було зроблено ", - сказав Близнюк.

У зв'язку з цим він закликав жителів області утриматися від відвідання лісів і приготування шашликів навіть на відкритій місцевості в період високої пожежонебезпеки.

Губернатор також зазначив, що незважаючи на всі прохання та попередження, горить стерня і влаштовуються феєрверки.

Раніше в МНС попереджали, що в умовах пожежонебезпеки шквалистий вітер може стати серйозною загрозою і спрогнозувало пожежонебезпечну погоду до 17 серпня.

Гідрометеорологічний центр спрогнозував температуру в серпні на рівні +40...+42 градусів в більшості регіонів.

Читайте також:

Донецький губернатор натякнув, що пора переписати Конституцію

Новий губернатор Донбасу створить єдину економічну зону з Росією

Янукович призначив нових губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: