Екс-заступник Генпрокурора оприлюднив новий компромат на Лазаренка

Екс-заступник голови ГПУ Микола Обиход запевняє, що у позові американського генпрокурора Юлія Тимошенко названа "спільником" Лазаренка.

Генпрокуратура блокує повернення коштів екс-прем'єра Павла Лазаренка, арештованих американським правосуддям.

Про це на прес-конференції у понеділок заявив екс-заступник генпрокурора Микола Обиход.

За його словами, 10 грудня 2009 року генпрокурор США Ерік Холдер підтвердив порушену справу про конфіскацію активів Лазаренка у Федеральному районному суді округа Колумбія.

Усього пропонується конфіскувати близько 280 мільйонів доларів, арештованих американською юстицією на рахунках у різних країнах світу.

За словами Обихода, кілька років тому Мін'юст США офіційно повідомив урядові органи України та інших зацікавлених осіб, які можуть претендувати Лазаренка, про право пред'явити свої претензії на ці кошти.

Обиход наголосив, що причиною пасивної позиції української сторони полягають у тому, що "в матеріалах нової справи про конфіскацію фігурують документи, згідно з якими десятки мільйонів на рахунки Лазаренка надходили з рахунків, контрольованих керівниками ЄЕСУ".

За його словами, у позові американського генпрокурора колишній керівник ЄЕСУ чинний прем'єр Юлія Тимошенко названа "спільником" Лазаренка.

За інформацією Обиход, у позові зазначено, що протягом 1996-97 років Тимошенко та її "спільники" використали компанії, які знаходилися під їхнім контролем, для платежів Лазаренку на загальну суму щонайменше 162 мільйони доларів".

"Генпрокуратура, прийнявши в часи Піскуна у 2005 році незаконне рішення про закриття кримінальної справи проти Тимошенко,... блокує процес повернення в Україну цих коштів, які мертвим грумом лежать на рахунках Лазаренка", - сказав він.

Обиход наголосив, що громадськість має дізнатися від генпрокурора Олександра Медведька, яких заходів вживає його відомство для того, щоб повернути в Україну кошти Лазаренка, у тому числі отримані "від подружжя Тимошенко".

Читайте також:

Лазаренко відбуває строк у жіночій в’язниці

Бродський: БЮТ просив американського суддю помилувати Лазаренка

Лазаренко: мою справу в Україні "поховають" незалежно від виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: