Кадиров: ваххабіти влаштують в Україні другу Чечню

Президент Чечні закликав українців боротися з радикальними ісламістськими течіями, які, на його думку, поширюються в Україні.

Президент Чечні Рамзан Кадиров стверджує, що в Україні ваххабітів більше ніж у Чечні. Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Сегодня".

"Ця зараза розповсюджується по всьому світу. І в Україні теж. У вас ваххабітів більше ніж у Чечні. Ми це знаємо, тому що у вас знаходиться один наш ваххабіт. А також тому, що дуже багато фанатиків приходять до нас через вашу країну. І якщо ви не боротиметеся з цим явищем, завтра - післязавтра вони накоять у вас, те ж саме, що зробили в Чечні", - сказав Кадиров.

На уточнююче запитання, де в Україні знаходяться ваххабіти і чи варто їх шукати в Криму, президент Чечні відповів: "Вони скрізь є. Це не секрет".

Також Кадиров відзначив, що співпраця в цьому напрямі з українськими правоохоронцями поки не ведеться.

"Раніше у вас була прозахідна влада, яка продала ідею українського народу. І робила все, що могла, проти Росії. Тому, я навіть не хотів про це думати. А зараз про це можна говорити. Оскільки до влади у вас, нарешті, прийшли нормальні люди", - сказав він.

Нагадаємо, колишній начальник кримської міліції Геннадій Москаль раніше заявляв, що на півострові діють заборонені у всьому світі ісламістські організації. За його словами, на півострові відкрито діє ісламістська організація "Хізб-ут-Тахрір", заборонена в багатьох країнах світу, включаючи Росію, і ваххабіти.

Читайте також:

У Грозному затримали українця, пов'язаного з чеченськими бойовиками

РНБО: Кадиров втягує Росію в холодну війну проти України

Рамзан Кадиров закликав Росію знищити Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: