Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС підтвердило - члени української делегації напилися у Франкфурті

Українську делегацію у складі 59 осіб не допустили на борт літака у Франкфурті через те, що ті перебували у стані алкогольного сп'яніння. Група залишилася в аеропорту до наступного рейса.

Членів української делегації дійсно не допустили на борт літака у Франкфурті-на-Майні через те, що вони перебували у нетверезому вигляді.

Інформацію про інцидент підтвердив ЛІГАБізнесІнформ речник МЗС України Олександр Дікусаров.

"Є така інформація. Ми зв'язалися з Генконсульством у Франкфурті-на-Майні, зв'язалися з поліцейським відділком в аеропорту", - зазначив Дікусаров, коментуючи поширення у пресі чуток про зняття членів української делегації з рейсу.

"Ми перевірили, що мова йде про групу з 59 осіб, які прямували транзитом через Франкфурт до Йоганнесбургу. Черговий зміни, який зафіксував зазначений факт, повідомив, що протокол про правопорушення з боку вказаної групи пасажирів не складався і авіакомпанія прийняла рішення про недопущення декількох пасажирів на борт через їхній нетверезий стан", - розповів він.

"У результаті група вирішила залишитися в аеропорту до наступного рейсу, який був 12 грудня. За наявною інформацією, сьогодні (13 грудня) зазначена група разом з іще однією групою прибула в Йоганнесбург", - сказав Дікусаров.

Водночас у прес-службі МЗС не змогли називати імен тих, кого не пустили на борт, підкресливши що жодних претензій України або групі через цей інцидент не висувалося. Також в МЗС не змогли назвати мету поїздки делегації.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, керував делегацією від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту народний депутат Андрій Пінчук, а куратором від Міністерства був Артур Гурін.

Нагадаємо, у травні 2009 року спалахнув скандал через інформацію про те, що тодішній глава МВС Юрій Луценко влаштував в аеропорту Франкфурта п'яний дебош. Сам Луценко свою провину категорично заперечив, заявивши, що був цілком тверезим.

Читайте також:

Джерела: у Франкфурті зняли з літака п'яних членів делегації від Табачника

Могильова у Франкфурті водили під конвоєм через "п'яний дебош" Луценка

П'яний Луценко обзивав німецьких поліцейських "нацистськими свинями" - ЗМІ

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції