На Гідропарку з'явиться спортивна зона

На базі спортивної рекреаційної зони буде здійснюватись підготовка дитячих команд Києва з різних видів спорту, проведення спортивних заходів та соціальних акцій.

Депутати Київради, розглянувши звернення численних спортивно-молодіжних організацій, прийняли рішення надати сприяння у створенні спортивної рекреаційної зони на території Гідропарку.

Про це повідомили у прес-службі Київради.

Як планується, на її базі буде здійснюватись підготовка дитячих команд Києва з різних видів спорту, проведення спортивних заходів та соціальних акцій.

Для цієї мети у Гідропарку пропонується встановити спортивні споруди для футболу, пляжного футболу та інших видів спорту й організувати додаткову інфраструктуру для відпочинку, спортивних змагань, туризму.

Київрада доручила Головному управлінню економіки та інвестиції КМДА у місячний термін оголосити і провести конкурс для залучення інвестора для реалізації комплексного благоустрою та створення рекреаційної зони у Гідропарку.

"Створення зони відпочинку і спорту не передбачає зміни цільового призначення Гідропарку чи капітального будівництва на його території. Мова йде про тимчасові спортивні і пляжні споруди, призначені для проведення спортивних змагань і відпочинку киян. Це корисна ініціатива, яку безумовно оцінять як кияни, так і гості столиці, які прийдуть на фінал Євро-2012", - вважає заступник міського голови - секретар Київради Галина Герега.

Читайте також:

У Києві чотири пляжі закрито через кишкову паличку

Україна дізналась суперників на Кубку світу з пляжного футболу

У Києві вкоротили та частково перейменували проспект Перемоги

Столична влада призупинила будівництво в центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: