На Кислинського завели кримінальну справу

Міліція порушила проти екс-заступника глави СБУ кримінальну справу за фактом підробки диплому про вищу освіту. Кислинський у відповідь подав до суду.

Проти екс-заступника голови СБУ Андрія Кислинського порушили кримінальну справу.

Його підозрюють в тому, що він власноруч підробив диплом про свою вищу освіту та потім його використав. Офіційно обвинувачень ще не пред'явлено.

Сам Кислинський розповів, що він відмовився надавати свідчення та оскаржив рішення про порушення кримінальної справи у суді.

"Я щойно повернувся від слідчого, який займався моєю справою. Він вручив мені постанову про порушення кримінальної справи щодо мене", - повідомив колишній працівник СБУ.

За словами Кислинського, прем'єр Юлія Тимошенко у своєму дорученні написала, що його треба притягнути до відповідальності за посягання на бюджетні кошти та владні повноваження

"Що вона мала на увазі, мені не зрозуміло. Можливо, ці бюджетні кошти – та заробітна плата, яку я отримував?", - зауважив він.

Кислинський заявив, що буде "продовжувати особисто кропітку роботу над тим, щоб встановити істину".

"Особисто, бо я зараз не зв’язаний обов’язками", - пояснив він (нагадаємо, через скандал президент Віктор Ющенко був змушений звільнити Кислинського).

"Крім того, я фактично позбавлений права на роботу, оскільки оригінали документа про мою освіту не були вилучені, а я сам добровільно їх віддав – і зараз я не можу домогтися, щоб мені їх повернули. А від слідчого я випадково дізнався, що вони вже знаходяться у нього", - сказав Кислинський.

"Таким чином, без моєї згоди ці документи забрали. Виглядає, що вони в мене їх поцупили, тому що за процедурою складається певний акт – я таких документів не бачив", - додав він.

У зв’язку з цим, за словами Кислинського, він звернувся до суду.

"Я звернувся до суду і буду оскаржувати порушення кримінальної справи, оскільки не згоден з перевіркою (справжності диплому). Тоді в мене з’явиться можливість ознайомитися з аргументацією тих, хто мене звинувачує. Адже до суду вони матимуть надати документи, на підставі яких порушено справу", - підкреслив він.

Кислинський також наголосив, що даватиме свідчення лише суду.

"Свої свідчення я буду давати виключно суду, оскільки вважаю МВС необ’єктивною стороною цього процесу з огляду на заяви керівництва (міністерства)", - сказав він.

"Позавчора я був на допиті, на якому офіційно відмовився давати свідчення. Я написав власноруч у протоколі, що вважаю надання пояснень МВС безглуздим кроком через необ’єктивну позицію керівництва Міністерства внутрішніх справ", - наголосив Кислинський.

Читайте також:

Кислинського викликали на допит до міліції

Кислинський готовий у прямому ефірі складати іспити

Бездипломний Кислинський піде працювати шкільним вчителем

БЮТ вимагає заарештувати Кислинського за фальшивий диплом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: