На Луганщині загорілася шахта з 200 гірниками

Внаслідок загоряння з-під землі довелося терміново виводити більше 200 луганських гірників.

У Луганській області на шахті "Суходольська-Східна" (м. Суходольськ, ВАТ "Краснодонвугілля") через пожежу на копрі головного стовбура довелося виводити на поверхню 208 гірників.

Як повідомили у Центральному штабі державної воєнізованої рятувальної служби в Донецьку, через нез’ясовані поки що причини о 8:00 на копрі головного стовбура, на відмітці +66 м, сталася пожежа. В зоні пожежі людей не було.

В шахті на момент аварії перебувало 208 гірників, яким було дано команду підійматися на поверхню. Вентилятори головного провітрювання (ВГП) вентиляційних стовбурів №2 і №3 переведено на реверсивний режим роботи. ВГП головного стовбура працює в нормальному режимі. Відділення рятувальників з протипожежним устаткуванням, яке прибуло на шахту, оперативно ліквідувало пожежу. "Пожежу вже погашено, людей з шахти виводять, ніхто не постраждав", - сказали у штабі.

Нагадаємо, випадки травматизму та загибелі шахтарів в Україні досить часті. Зокрема, тільки на шахтах Донецької області протягом першого півріччя 2009 року загинули 59 гірників.

На шахті "Суходольська-Східна" в січні та липні цього року сталися подібні аварії. 18 січня на копрі повітроподавального стовбура на відмітці +21 м загорівся електричний кабель компресорної установки, через що з шахти було евакуйовано 335 гірників.

12 липня пожежа виникла на копрі головного стовбура (відмітка +66 м). Тоді з шахти вивели 339 гірників. Постраждалих у результаті цих аварій не було.

Читайте також:

На Донбасі за кожен мільйон тонн вугілля гинуть 4 шахтарі

На Донеччині з шахти евакуювали сотню гірників

ЄС виділив Україні 9 мільйонів євро на вугільну галузь

У закритій шахті невідомим газом отруїлися п’ятеро людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: