Рада дозволила Яценюку й Тігіпку йти на вибори

Із закону про місцеві вибори виключено вимогу про обов'язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій щонайменше за 365 днів до дня місцевих виборів для участі в цих виборах.

Верховна рада 30 серпня ухвалила зміни до закону про місцеві вибори. За відповідний законопроект, запропонований главою парламентської фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим проголосували 264 народних депутати.

Документом пропонувалося виключити із закону про місцеві вибори вимогу про обов'язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій щонайменше за 365 днів до дня місцевих виборів для участі в цих виборах. Скасування цієї норми дозволить взяти участь у виборах "молодим" політичним силам Сергія Тігіпка "Сильна Україна", "Фронту змін" Арсенія Яценюка та "Громадянській позиції" Анатолія Гриценка.

Крім того, згідно з законопроектом, до складу територіальних виборчих комісій може входити від 9 до 18 осіб, при цьому від партій, які представлені в Раді, до складу комісій можуть бути включені не більш як 15 кандидатур, від партій, не представлених у Раді, але які мають намір висунути своїх кандидатів на відповідних виборах - не більш як 3 кандидатури.

Як зазначено в пояснювальній записці до законопроекту, "для організації та проведення місцевих виборів є неприпустимим формування виборчих комісій за поданням організацій лише тих політичних партій, які представлені у Верховній раді поточного скликання".

Зазначимо, за даними ЗМІ, Партія регіонів ініціювала зміни до закону про місцеві вибори, щоб пустити на вибори політичні сили Анатолія Гриценка і Арсенія Яценюка, аби вони відбирали голоси у партії Юлії Тимошенко "Батьківщина".

Читайте також:

Оприлюднено рейтинг найперспективніших жінок-політиків України

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

Рада зібралася позачергово, щоб змінити закон про місцеві вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: